Project Image

Delta Doğalgaz


2013 yılında Delta  Doğalgaz Mühendislik olarak açılan firmamızın ana faaliyet alanı; taahhüt, proje ve mühendislik hizmetleridir. 

2013 Yılından bugünlere uzanan Profesyonel ve deneyimli kadrosuyla kendisinden önce kurulan bir çok firmayı geride bırakarak doğalgaz taahhüt sektöründe lider haline gelmiştir. 

BUDERUS ,VİESSMANN ,BoschDemirdöküm, ECA , gibi firmalarla yaptığı anlaşmalarıyla ileri teknolojili markaları , güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur. Amacımız güveni ve kaliteyi müşterimizle buluşturmak. 

Herşeyden önce; 

 
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." 
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. DELTA DOĞALGAZ ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. 

"Bahane değil çözüm üretiyoruz." 
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz. 

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz." 
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. 
 
Elbette DELTA DOĞALGAZ’I  farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 
 
Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...